"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Olerex avas Tallinnas oma esimese CNG-jaama (0)
08. jaanuar 2021

Eesti suurim kütusemüüja Olerex avas täna Tallinnas Peterburi teel CNG-tankla, mis on ettevõtte esimene samm keskkonnasõbralike CNG-tanklate võrgustiku rajamisel. Olerexis müügil olev surugaas on võrreldes konkurentidega kolmandiku võrra odavam, ulatudes 0,599 eurot/kg.

“Meile teadolevalt on tegemist viimaste aastate suurima autogaasi hinnalangetusega – soovime tuua täiendavat konkurentsi autogaasi turule ning plaanime järgmiste CNG-tanklate avamist Tartus ja Pärnus,” märkis Olerexi kütuste sisseostu- ja logistikajuht Anton Šafrostin.
 
“Olerex on justkui kütuste kaubamaja, kust on võimalik osta kõiki kütuseid, mida klient vajab. CNG on hea ja soodne alternatiiv vedelkütustele, mis lubab kuni 60% odavamalt sõita,” tähendas Šafrostin.
 
“Kuigi täna tangivad surugaasi võrreldes vedelkütustega veel vähesed kliendid, teeme omalt poolt kõik, et klientide jaoks vajaduse tekkimisel valmis olla ning sealjuures ettevõtte süsinikujalajälge vähendada,” lausus Šafrostin.
 
Tallinnas Peterburi tee alguses asuvast CNG-jaamast saavad kütust tankida nii era- kui ärikliendid sõiduautodele ja veoautodele. Gaasi hind Peterburi tee jaamas on 0,599 €/kg. Lisaks kehtib täiendav allahindlus Olerexi püsiklientidele.
 
Lisaks keskkonnasõbraliku gaasi müügile paigaldas ettevõte eelmisel aastal 15 teenindusjaama katusele päikesepaneelid, millega toodetakse jaamade töös hoidmiseks vajalik elekter ise. Samuti arendab Olerex elektriautode laadimistaristut, hetkel on ettevõttel 50kW kiirlaadijad 17 teenindusjaamas asuvates ELMO laadimispunktides.
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.