"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Karilaid: opositsioonierakonnad on harjunud ratsutama viha seljas (1)
09. jaanuar 2021
Albert Truuväärt

"Põhiseadusekomisjonis toimuv tsirkus oleks olemata, kui eelnõule oleks tõesti esitatud kvaliteetseid muudatusettepanekuid. Seda lubati, aga valetati," kirjutas õiguskomisjoni esimees Jaanus Karilaid sotsiaalmeedias.

Karilaidi sõnul on opositsioonitegelased on ka selgelt välja öelnud, et eesmärk pole tagada referendumi paremat korraldust ning motiivi, vaid takistada eelnõu lõpuni menetlemist.

“See on räiges vastuolus õigusriigi seadusloome mõttega,” kirjutas ta. “Põhiseaduskomisjoni esimees Anti Poolamets käitus pahatahtlike poliitiliste konkurentidega isegi hellalt. Jaurajatega vaidlema jääda, nende lavastatud obstruktsiooni proovida lõputult korrutades tõrjuda, nääklejaid veenda, edevaid rahustada…Riukameestesse ei maksa takerduda!”

Keskerakonna aseesimehe Karilaidi sõnul on poliitiline enamus on juba rohkem kui aasta tagasi leppinud, et referendum tuleb korraldada. “Lihtne, miks seda nii keeruliseks karjuda? Lihtne vastus samuti. Opositsioonil pole muid teemasaid millega ühiskonda lõhestada,” märkis ta. “Kunagi olid neil venelased, siis Savisaar, nüüd EKRE. Opositsioonierakonnad on harjunud ratsutama viha seljas ja joonistama Valge ja Musta vastasseisu. Vaktsineerimine, rahva tervis, majandus ja kõrgemad palgad kõigile on neile liiga keeruline maailm. Nende piiratus ei tee muret, küll aga see, et Reformierakonna juhtkond on heaks kiitnud küsimuse, et kas Eesti Vabariigil on parem olla Vene Föderatsiooni koosseisus..”

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

sotsid on sotsid
10. jaan. 2021 16:24
http://www.whale.to/b/nazi_h.html Less than 10% of the Nazi leadership were sexually normal. Most Nazis were pederasts as revealed in The Pink Swastika.