"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Kanal 2 eetrisse jõuavad saated Postimehe uudistega (0)
10. jaanuar 2021
Mats Õun

Postimees ja Kanal2 tihendavad koostööd ning juba alates esmaspäevast lähevad igal tööpäeval eetrisse saated "Postimehe uudised".

Tegemist on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku kõige olulisemad teemad ja uudised.

“Postimehe uudised” hakkab olema eetris enne igat täistundi neli korda päevas. Esimene uudistesaade läheb eetrisse kell 14.55 ning viimane kell 17.55, et teha ruumi kell 19 eetrisse minevale uudistemagasinile “Reporter”. Nii toimetajad kui ka saatejuhid on Postimehe ajakirjanikud – uut saadet hakkavad juhtima Jekaterina Minkova, Kaido Veski ning «Otse Postimehest» tuntud Toomas Kask ning Nele Kullerkupp.

Postimehe tootejuhi Toomas Verrevi sõnul on Postimehe puhul tegemist Eesti vanima seni ilmuva ajalehega, mis ei ilmu enam ammu vaid paberil. «Lisaks klassikalistele tekstipõhistele lahendustele püüame pidevalt leida uusi põnevaid meediakasutusi, mis võimaldaks meie kvaliteetset sisu inimesteni viia. Me saame aru veebi TV võimalustest, kuid lineaarne televisioon on tänaseni parim viis sõnumi viimiseks laiemate rahvahulkadeni. Kanal2 on üks Eesti populaarsemaid telekanaleid, sellepärast on meil ka hea meel, et just selles kanalis Postimehe uudised eetrisse lähevad,» lisas ta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.