"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Naisteühenduste ümarlaud saab võrdsuse edendamiseks ligi 92 000 eurot (1)
10. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

Sotsiaalministeerium ja Eesti Naisteühenduste Ümarlaua Sihtasutus sõlmisid lepingu, mille järgi saab sihtasutus soolise võrdõiguslikkuse edendamiseks riigilt 91 754 eurot toetust.

Leping lähtub toetuse andja ja toetuse saaja ühisest huvist suurendada ühiskonna teadlikkust soolisest ebavõrdsusest ja selle vähendamise võimalustest, seisab lõppeval nädalal sõlmitud lepingu tekstis.

Selle eesmärk on aktiveerida erinevaid ühiskonnarühmi ja nende esindajaid, kohalike omavalitsusüksuste juhte, tööandjaid ning haridustöötajaid ning toetada ja edendada teadmispõhist soolist võrdõiguslikkust.

Aasta lõpuni kestva projekti jaoks eraldatava toetuse maksab riik välja neljas osas.

Muuhulgas on toetuse saaja kohustatud lõpetama toetuse andja soovil toetuse andja sümboolika edasise kasutamise, seisab lepingus.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

stiilinäitaja
10. jaan. 2021 16:37
https://eestinen.fi/2021/01/noor-ameeriklanna-andis-ules-oma-trumpi-toetajatest-pereliikmed/ Ameerikas on puhkenud sõna otseses mõttes kodusõda, kus lapsed annavad üles president Donald Trumpi toetajatest vanemaid.