"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Põhja-Tallinn on jaganud üle 160 000 maski ning jagamine jätkub (0)
11. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

„Elame täiesti uues reaalsuses ja meist igaühest sõltub see, kuidas kriitilise ajaga hakkama saame. Üheks abinõuks viiruse vastu on loomulikult mask, mille kandmisse tuleb suhtuda äärmise tõsidusega. Tegemist on ühe peamise ennetusvahendiga, seega ei saa seda kanda vaid siis, kui tuju tuleb. On ju meie kõigi soov ükskord taas otsa vaadata normaalsele elule,“ märkis linnaosavanem Peeter Järvelaid.

Põhja-Tallinnas on tänase seisuga jagatud juba 163 050 meditsiinilist maski, mida on kokku 3 261 karpi. Tasuta maskid saavad vähekindlustatud inimesed, kes saavad sissetulekust sõltuvaid toetuseid ja üksi elavad eakad.

Kokku jagab Tallinn üksi elavatele pensionäridele ja vähekindlustatud peredele ligi 1,5 miljonit maski 30 000 inimesele. Lisainfo Põhja-Tallinnas tasuta maskide jagamise kohta telefonil 6117 643 ja meiliaadressil info@ptsk.ee
Linnaosavalitsused võtavad maskide jagamiseks inimestega ise ühendust. Meditsiinilisi maske jagatakse 50 maskiga karbis.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.