"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Kolm inimelu nõudnud pansionaadi põleng lokaliseeriti (2)
12. jaanuar 2021
Scanpix/Pilt on illustratiivne

Päästjad lokaliseerisid Lüganuse vallas Männiku pansionaadis ööl vastu kolmapäeva kolm inimelu nõudnud põlengu kella 3.29-ks.

“Praegu jätkatakse järelkustutustööde ja edasiste menetlustoimingutega. Päästetöid raskendasid nii keerulised lumeolud kui ka väga tugev tuul,” märkis päästekeskuse pressiesindaja kella 3.46 ajal.

Tulekahjus hukkus kolm meest, üks kannatanu toimetati haiglasse ning 41 hoolealust majutas Lüganuse vald erinevatele asenduspindadele. Pansionaadis viibinud hoolealuste lähedased saavad täpsemat infot telefonilt 5818 8728.

Päästetöid teostasid Jõhvi, Kohtla-Järve, Iisaku, Sillamäe, Kiviõli, Kunda ja Rakvere päästjad ning operatiivkorrapidajad. Tulekahju tekkepõhjus ei ole praegu teada ning selle peab välja selgitama menetlus.

Päästeamet avaldab kaastunnet hukkunute lähedastele ning kõigile pansionaadi elanikele ja töötajatele.

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

asukoht
13. jaan. 2021 08:44
Kas juba mitte antud hooldekodu asukoht probleemne? Üleüldine revideerimine vajalik.
revideerimine hooldekodudes
13. jaan. 2021 07:36
Eesti riik peab läbiviima totaalse revideerimise hooldekodudes. Ülesandeks moodustatavale valitsusele.