"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
12. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 68 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 29 varavastast kuritegu, sealhulgas 13 vargust. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati seitse alkoholijoobes sõidukijuhti ja üks narkojoobes sõidukijuht.

Tallinn

 

Ähvardamine

 

11. jaanuaril teatati politseile, et Kristiines Laine tänaval tekkis sõnaline konflikt 37-aastase ja 18-aastase mehe vahel, kus 37-aastane mees ähvardas korduvalt nooremat. Juhtunu asjaolud selguvad menetluses.

Kehaline väärkohtlemine

 

11. jaanuaril teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Tööstuse tänaval enda elukohas lõi 34-aastane mees enda elukaaslast, 47-aastast naist käega kõhtu. Politsei pidas mehe kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selguvad menetluses.

Kelmus

 

11. jaanuaril teatati politseile, et Lasnamäel Mahtra tänaval elavale 47-aastasele mehele helistati näiliselt Swedbankist, numbrilt 631 0310, ja väideti, et tema kontolt üritatakse varastada raha. Tehingu takistamiseks paluti mehel sisestada Smart-ID parool. Hiljem avastas mees, et tema kontolt on võetud 7400 eurot.

Harjumaa

 

Kehaline väärkohtlemine

 

11. jaanuaril teatati politseile, et Maardus Ringi tänaval asuvas korteris oli konflikt mitme inimese vahel, mille käigus sai vigastada 51-aastane mees. Väidetavalt olid sündmuskohal viibinud inimesed eelmisel õhtul koos alkoholi tarvitanud, omavahel tülli läinud ning 51-aastast meest lasti esialgse info kohaselt õhkrelvast kätte. Kiirabi toimetas mehe haiglasse ning tema elu ei ole ohus. Kuriteos kahtlustatavana peeti kinni 50-aastane mees. Juhtunu asjaolude täpsustamiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Juhtum piiril

 

11. jaanuaril lahkusid lennuga Londonisse 1984. aastal sündinud Alžeeria kodanikust mees ja 1991. aastal sündinud Eesti kodanikust naine, kes pidanuks viibima Eestis eneseisolatsioonis vastavalt kuni 13. ja 12. jaanuarini. Kohustuse rikkumisest teavitati Terviseametit.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.