"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Rahumäe põhikool saab uue universaalse spordiväljaku (0)
12. jaanuar 2021

Tallinna Rahumäe põhikooli territooriumil (Vabaduse pst 50) algavad lähiajal uue multifunktsionaalse spordiväljaku ehitustööd.

“Kool on oma spordiväljaku uuendamist pikalt oodanud ja on hea meel, et nüüd paranevad sportimisvõimalused märgatavalt. Kooli hoovi rajatakse kunstmurukattega spordiväljak mõõtmetega 20 x 40 meetrit ning jalgpalliväravad, väljaku lääneküljele tuleb veel kaugushüppekast,” rääkis abilinnapea Vadim Belobrovtsev. “Koolis rakendatakse aktiivselt õuesõpet ning ka kehalise kasvatuse tunnid viiakse võimalusel läbi välitingimustes. Uus multifunktsionaalne spordiväljak annab selleks rohkesti võimalusi.”

Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis lisas, et väljakut saab hakata kasutama ka õppetöö välisel ajal. “Uus spordiväljaks sobib ka täiskasvanutele ning kooli lähedal asuv Nõmme Unitedi jalgpalliklubi eesotsas Mart Poomiga ongi juba üles näidanud huvi, et võimalusel rentida Rahumäe põhikooli hooviala treeningute läbiviimiseks. Loodan, et kooli hoolekogu teeb julge otsuse ning väljak saab olema piirkonna lastele avatud vabalt kasutamiseks ka õppetegevuse välisel ajal,” ütles Šillis.

Väljak on piiratud nelja meetri kõrguse kergpaneel-aiaga, paigaldatakse ka uus välisvalgustus.

Spordiväljaku ehitustööde tellija on Tallinna Haridusamet, töid teostab OÜ Kivipartner. Spordiväljak valmib 1. septembriks 2021. Tööde maksumus on ligi 137 000 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.