Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Kalamaja raamatukogu on ajutiselt suletud (0)
13. jaanuar 2021

Kalamaja raamatukogu (Kotzebue 9) on 13.-21. jaanuaril suletud, kuna töötaja nakatus koroonaviirusesse. Kõik lähikontaktsed on suunatud eneseisolatsiooni.

Nakatunud töötaja ei ole olnud kontaktis teiste Tallinna Keskraamatukogu haruraamatukogude ja osakondade töötajatega ning viiruse levikut neis karta ei ole.

Palume kõigil, kes on alates 5. jaanuarist Kalamaja raamatukogu külastanud, oma tervist jälgida.

Raamatukogu pikendab Kalamaja raamatukogust laenatud teavikute, mille tagastustähtpäevad on 13.−21. jaanuarini 2021, tagastustähtajad. Kalamaja raamatukogule lähimad haruraamatukogud on Sõle raamatukogu (Sõle 47b) ja Pelguranna raamatukogu (Kangru 13). Infot raamatukogude asukohtade ja teenuste kohta leiab aadressil www.keskraamatukogu.ee.  

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.