"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Korobeinik: Reformierakond tegi Keskerakonnale ettepaneku uue koalitsiooni moodustamiseks (1)
14. jaanuar 2021
Mats Õun

"Vanas koalitsioonis oli nii head kui halba, aga need olid igal juhul huvitavad pea kaks aastat. Loodan, et Reformierakonna ja Keskerakonna koalitsioon sünnib ja töötab Eesti heaks efektiivselt," kirjutas Andrei Korobeinik sotsiaalmeedias.

Kaks Keskerakonna liiget postitasid pea üheaegselt, et erakond võttis vastu Reformierakonna pakkumise moodustada koalitsioon, kirjutab Postimees.

“Reformierakond tegi Keskerakonnale ettepaneku uue koalitsiooni moodustamiseks ja pika kaalumise järel võtsime ettepaneku vastu. Vanas koalitsioonis oli nii head kui halba, aga need olid igal juhul huvitavad pea kaks aastat. Loodan, et Reformierakonna ja Keskerakonna koalitsioon sünnib ja töötab Eesti heaks efektiivselt,” kirjutas Andrei Korobeinik sotsiaalmeedias.

Yana Toom kinnitas informatsiooni.

“Vaatamata viimaste päevade sündmusi, siis otsustasime proovida moodustada koalitsiooni Reformierakonnaga. Loodan, et see sünnib,” lausus Toom.

Keskerakond kinnitas samuti Facebooki vahendusel, et täna õhtul kogunenud Keskerakonna juhatuse ja riigikogu fraktsiooni liikmed toetasid pärast põhjalikku arutelu mitteametlike koalitsiooniläbirääkimiste alustamist Reformierakonnaga. Läbirääkimisi veavad Tanel Kiik ja Mailis Reps.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Naesed püünele
14. jaan. 2021 08:05
Ammu aeg naesed püünele ja tublidele mehepoegadele lohutuseks Pride. Ikkagi Euroopa marssima üheskoos üheshoos.