"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! Tallinna uudised kolmapäeval, 13. jaanuaril (0)
14. jaanuar 2021

Vaata järgi, millest uuest ja põnevast räägiti eilses Tallinna-kesksesuudistesaates "Tallinna uudised".

Abi ettevõtjatele

Tallinna linnavalitsus kiitis heaks linna lepingulistele partneritele ja ettevõtjatele suunatud abimeetmed, leevendamaks epideemiast tulenevate piiragnute negatiivseid mõjusid.

“Abimeetmete eesmärgiks on vähendada ettevõtjate koormat ning jätta neile kätte võimalikult palju rahalisi vahendeid selleks, et nad saaksid kriisi ületada nõnda, et ei peaks siiski uksi sulgema ja inimesi koondama,” rääkis Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu.

Vaata lisaks siit

Põhja-Tallinnas avati tasuta liuväli

Põhja-Tallinna valitsus avas Stroomi rannahoone (Pelguranna 58) läheduses korvpalliplatsil uisuväljaku. Liuväli on avatud nii kaua kui jagub külma talveilma.

“Stroomi uisuväljak aitab hajutada kogu linna uisuväljakute külalisi. Nüüd saavad põhjatallinlased sõita kodulähedal ega pea selleks minema kaugemale. Olgem värskes õhus ja nautigem talveilma!” ütles linnaosavanem Peeter Järvelaid. Ta lisas, et uisuväljaku kasutamine on tasuta, uisulaenutust ei ole.

Loe lisaks siit

Tänavu saab korda mitu kooli 

Tallinna renoveerib järjest munitsipaalkoole. Enamus koole on esimese ringiga juba korda tehtud, ees ootab uus ring. Hetkel on töös Tallinna Arte Gümnaasiumi, Lasnamäe Põhikooli ja Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi rekonstrueerimistööd.

“Nõmmekad, olete kaua oodanud Nõmme Gümnaasiumi spordihoonet. Asetame peatselt sellele hoonele nurgakivi ja ka sügiseks peaks see spordihoone valmis olema,” lausus Tallinna abilinnapea Eha Võrk.

Loe lisaks siit

Mustamäele kerkib võimas staadion

Sel nädalal algavad Mustamäel avaliku staadioni ehitustööd, ligi miljoni euro eest Vilde teele rajatav uus staadion antakse plaanide kohaselt linnarahva kasutusse vahetult pärast jaanipäeva.

“Spordisõbrad on juba ammu oodanud ja lootnud, et Mustamäel sellise rajatise kallale asutaks ning nüüd on uhiuus avalik staadion juba peaaegu käega katsuda,” ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. 

Loe lisaks siit

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.