"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
15. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäevalkokku 62 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 24 varavastast kuritegu, sealhulgas kümme vargust (üks eluruumidest, üks sõidukitest). Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kuus inimest. Tabati kümme alkoholijoobes sõidukijuhti.

Piirilt väljastati üks sisenemiskeeld ja Eestist saadeti välja kolm inimest. Registreeriti üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

Tallinn

 

Kehaline väärkohtlemine

 

14. jaanuaril teatati politseile, et Pirital Puhkekodu teel olevas elukohas lõi 53-aastane naine enda elukaaslast, 52-aastast meest. Konflikti juures oli ka laps. Politsei pidas 53-aastase naise kinni. Juhtunu asjaolud selguvad menetluses.

Kelmus

 

14. jaanuaril alustati menetlust selles, et 8. jaanuaril helistas 39-aastasele naisele näiliselt Swedbanki töötaja ja väitis, et naise kontolt proovitakse raha varastada. Konto sulgemiseks oli vaja anda isikukood, kasutajatunnus ning PIN-koodid. Kui naine hiljem enda kontot vaatas, avastas ta, et sealt on kadunud 2383 eurot.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.