"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! Rahumäe Põhikool saab uue spordiväljaku (0)
15. jaanuar 2021

"Juba ettevalmistustööd käivad hoolimata lumistest oludest, et suvel saaks alustada Rahumäe Põhikooli sisehoovi uue multifunktsionaalse spordiväljaku ehitamist. Väljak tuleb kunstmuru kattega ja jalgpalliväravatega. Spordiväljak saab kasutusse võetud nii kehalise kasvatuse tundide kui ka õuesõppe läbi viimiseks, aga loodetavasti ka kogukonnale õppevälisel perioodil," ütles Nõmme linnaosa vanem Grete Śillis.

 

Juba on huvi tundnud uue väljaku vastu ka naabruses asuv Mart Poomi jalgpallikool.

“Rahumäe Põhikool jääb meie klubi piirkonda ja paljud poisid käivad juba praegugi meie koolis ja klubis. Kindlasti oleme huvitatud põhikooli uuest jalgpalliväljakust, sest see teada-tuntud ruumikitsikus on enamikul klubidest. Pealegi asub Rahumäe Põhikool meie juurest kiviviske kaugusel üle Vabaduse puiestee, loomulikult sooviksime oma väiksemate gruppidega vähemalt kevadest sügiseni seda kasutada. see annab meile võimaluse veidi laieneda ja kindlasti on poistel juures veel üks koht, kus vabal ajal harjutada,” arvas Nõmme United jalgpallikooli tegevjuht, Mart Poom.

Rajatav spordiväljak on mõõtmetega 20 x 40 meetrit ning lisaks  jalgpalliväravatele tuleb väljaku lääneküljele  veel kaugushüppekast.

“See annab meile palju paremad võimalused sportmängudega tegelemiseks, sest meie vana staadion on juba väüga amortiseerunud ja ohtlikult libe õpilaste jaoks. Väga hea meel on jalgpalliväravate üle, sest seni pidime pidevalt leiutama, küll torbikutest, küll muust, mis väravate tegemiseks vähegi sobis,” lausus Rahumäe Põhikooli võimlemisõpetaja, Karli Saar.

Uus spordiväljak saab ka nelja meetri kõrguse kergpaneel-aia, lisaks paigaldatakse  uus välisvalgustus. Spordiväljak valmib 1. septembriks 2021. Tööde maksumus on ligi 137 000 eurot.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.