"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Eesti, Läti ja Leedu tegid ühisavalduse Navalnõi vabastamiseks (3)
18. jaanuar 2021
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

"Aleksei Navalnõi kinnipidamine Venemaa ametivõimude poolt on täiesti vastuvõtmatu. Nõuame tema viivitamatut vabastamist. Euroopa Liit peab kiirelt reageerima," kirjutati avalduses. 

Eesti, Läti ja Leedu välisministrid tegid eile ühisavalduse Venemaa opositsiooniliidri Aleksei Navalnõi vabastamiseks, vahendas BNS välisministeeriumit.

Taunides Venemaa opositsiooniliidri Aleksei Navalnõi kinnipidamist Vene ametivõimude poolt täna õhtul vahetult peale ta naasmist Venemaale, tegid Eesti välisminister Urmas Reinsalu, Läti välisminister Edgars Rinkēvičs ja Leedu välisminister Gabrielius Landsbergis ühisavalduse.

“Aleksei Navalnõi kinnipidamine Venemaa ametivõimude poolt on täiesti vastuvõtmatu. Nõuame tema viivitamatut vabastamist. Euroopa Liit peab kiirelt reageerima ja kui Navalnõid ei vabastata, tuleb vastuseks sellisele jõhkrale teole kaaluda piiravate meetmete rakendamist,” kirjutati avalduses.

Kommentaarid (3)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

töhe, ei mingit töllerdamist
18. jaan. 2021 09:36
Poiss töhe Mordoris momendil siis tsemendil. Pajokk eraldatud ja töhe mis muud ikka Uljanoffist šnitti. Ja Trotskist.
Vaatleja
18. jaan. 2021 09:22
Erinevalt kolmest loetletust on Venemaa suveräänne riik kes ise otsustab keda nad kinni peavad või keda lahti lasevad ega vaja selleks kellegi nõustamist, veel vähem nendelt kes end üheselt Venemaa vaenlastena on positsioneerinud.
Leshka-poiss ja sulnis Julia
18. jaan. 2021 08:55
Ei mingit mõttetut töllerdamist Eurus Leshka-poiss koheselt töhe esmalt siis tsemendil ei hullu sulnis Julia kohaselt vajadusel püünele. Saksmann sai üle frondi õllesõbra ja mässumehe Uljanoffi Piiterisse läkitatud koos kõikide sebrannade ja kamraadidega ei mingit Ilmasõda hoopis plommitud vagun. Asi siis Leshka-poiss koos Juliaga Moskooviasse läkitada õudsasse Mordori inimsööja Antikristuse manu. Too ei saa peale paari kortlit hinge alla isegi klaasi peale hammustatud. Aga ei paneb kõik hoopis tööd rügama reo häbitus. Leshka-poiss töhe esialgu siis tsemendil ja sulnis Julia püünele teeb tööd ei hullu. Uljanoff sai saab ka Leshka-poiss elik triip ja vodka vaheldumisi tepsib korralikult.