"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Sahamees olgu sama oodatud kui jõulumees (1)
18. jaanuar 2021
Aleksandr Guzhov

Lumekoristajad on hädas tänava ääres parkivate autodega, mis vaatamata lühikeseks ajaks parkimist keelavatele liiklusmärkidele on ikkagi sinna jäetud.

Kui tänav jääb lumest puhastamata, on  paljude elanike silmis süüdlaseks justkui linnaametnik, kes ei suuda puhastusettevõtet korralikult tööle sundida. Näiteks reedel luges mupo Nisu tänaval kokku suisa 16 koristust takistavat autot, aga neid leidub ka teistes linnaosades. Tasub veel meenutada, et uue nõude järgi heakorraeeskirjas peab autojuht koristama lume oma sõidukist ühe meetri raadiuses, et sahkadel ei tuleks autodele ohtlikult lähedale sõita. Kahjuks võõrutas eelmine lumeta talv autojuhid talvisest parkimiskorrast, kuid nüüd on see taas kehtestatud, näiteks vanalinnas. Ühel päeval võib parkida ühes, teisel teises teeservas.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

nüanss
23. jaan. 2021 11:17
Oma auto ümbruse saab lumest puhastada vaid siis, kui on kindlad parkimiskohad.