"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tähelepanu, Mustamäe autoomanikud! Algas lumekoristus kortermajade parklates (0)
18. jaanuar 2021
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

"Ei maksa loota, et kõigist parklatest ja teede äärest autod ära viiakse, kuid mida vähem neid puhastustehnikale ette jääb, seda parem on lumelükkamise tulemus," sõnas Mustamäe linnaosavanem Lauri Laats.

Mustamäe linnaosa valitsus kutsub autoomanikke olema tähelepanelikud, sest algas lumekoristus kortermajade parklates. Vastavad graafikud on saadetud korteriühistutele ning kättesaadavad ka linnaosa Facebooki kontol.  

“Mustamäele on saabunud tõeline talv ning otsustasime tellida lumekoristuse korteriühistute parklates. Selleks, et lumi saaks kõikjalt kokku lükatud, on aga mõistagi oluline, et parkivad autod tööd ei takistaks,” ütles Laats. “Nii oleme edastanud kõigile korteriühistutele puhastustööde graafiku, mille võib leida ka linnaosa veebilehelt ja Facebooki seinalt. Palume väga, et autoomanikud tähelepanelikult graafikut jälgiksid ning õigel ajal oma sõiduki mujale viiksid.”

“Ei maksa loota, et kõigist parklatest ja teede äärest autod ära viiakse, kuid mida vähem neid puhastustehnikale ette jääb, seda parem on lumelükkamise tulemus ning seda vähem tuleb hiljem käsitsi labidat liigutada. Tihti heidetakse ette asjaolu, et autode lähedalt ei lükata lumevalle ära, kuid see pole mõistlik, sest oht autode vigastamiseks on liiga suur,” täiendas Laats.

Mustamäe linnaosa poolt tellitud täiendav lumekoristus toimub linnale kuuluvatel sisekvartaalsetel teedel ja parklates, eramaal asuvad parklad ning linna poolt ühistutele rendile antud parklates korraldavad koristustöid korteriühistud iseseisvalt.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.