"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna kesklinna tänavatelt veetakse ära koormate viisi lund (0)
18. jaanuar 2021
Kesklinna LOV

Lumerohkuse tõttu tellis Kesklinna valitsus lisaks linna korraldatud tsentraalsele lumekoristusele täiendava lume väljaveo linnaosa mitmelt kõrvaltänavalt.

“Möödunud päevade lumesadu tõi juba tänavatele Tallinna lepingupartneri kogu olemasoleva lumekoristustehnika ja seega anname kvartalisisestelt teedelt lume äravedamiseks ka omapoolse panuse. Ennekõike tehakse seda kitsastelt kõrvaltänavatelt, kuhu on tekkinud juba kõrged lumevallid, mis raskendavad liikumist. Meie palve autoomanikele on parkida lumekoristuse ja väljaveo ajaks autod teise kohta, et töö saaks kiiremini ja kvaliteetsemalt tehtud,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Täna ennelõunal veeti lund ära Villardi, Ao, Loode ja Virmalise tänavalt, samuti Invaliidi tn tupikuosas lasteaiaga külgnevalt alalt ning ka Herne tänavalt Magasini tänavast kuni spordihallini.

Tallinna kesklinna peatänavaid hooldavad linna keskkonna- ja kommunaalameti lepingupartnerid, kes puhastavad ka enamiku jalg- ja rattateid, ülekäike ning ühistranspordipeatusi. Kohe pärast teede puhastamist lumest algavad tööd lumevaalude korrastamiseks ning seejärel korraldatakse lume äravedu.

“Tuletame meelde, et kinnistute ja ehitiste omanikud on kohustatud eemaldama katustelt lume ja jääpurikad ning puhastama kinnistu ja sõidutee vahel asuva kõnnitee lumest ja jääst,“ lisas linnaosavanem.

Heakorraga seotud puudustest või probleemidest saavad linlased teada anda Tallinna abitelefonil 14410.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.