"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Põhja-Tallinn avab kaasava eelarve hääletamiseks neljal päeval Stroomi valimisjaoskonna (0)
19. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

Kaasava eelarve rahvahääletusel 18.01-31.01 saab teha oma valiku nii elektrooniliselt kui paberkandjal Põhja-Tallinna Valitsuses ja neljal päeval avatakse ajutine valimisjaoskond Stroomi keskuses.

Põhja-Tallinna linnaosavanema Peeter Järvelaiu sõnul pole kõigil võimalust elektrooniliselt hääletada, nii avab Põhja-Tallinna Valitsus hääletuspunkti ka Stroomi keskuses.

“Soovime, et võimalikult palju põhjatallinlasi avaldaksid oma arvamust kaasava eelarve projekti kohta sest iga hääl loeb! Enim hääli saanud idee viiakse linnaosas ellu juba sel aastal ja meie elu-olu saab selle võrra jälle paremaks,” lisas Järvelaid.

Rahvahääletusel saab osaleda vähemalt 14-aastane isik, kelle rahvastikuregistrijärgne elukoht on Põhja-Tallinnas. Hääletada saab kuni kahe meelepärase idee poolt elukohajärgses linnaosas.

Elektrooniliselt saab hääletada kodulehel www.tallinn.ee/kaasaveelarve/ . Hääletamiseks tuleb end tuvastada ID-kaardi, mobiil-ID, Smart-ID või EU eID abil. Hääletussedeliga saab hääletada Põhja-Tallinna Valitsuses, Niine tn2 (E 8.15-18.00 T-N 8.15-17.00 R 1.15-14.00) ja Stroomi keskuses aadressil Tuulema 20 (hääletamiseks on vaja esitada ID-kaart või pass):

22.01 (reede) kl 15-18

23.01 (laupäev) kl 11-15

29.01 (reede) kl 15-18

30.01 (laupäev) kl 11-15

Põhja-Tallinnas saab valida 13-ne idee vahel, millega saab tutvuda kaasava eelarve kodulehel: https://www.tallinn.ee/kaasaveelrve/Pohja-Tallinna-kaasava-eelarve-ideed

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.