"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna kesklinnas saab nautida talverõõme (0)
19. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

"Lisaks uisutamisele saab kesklinnas ka kelgutada ja suusatada. Väga populaarsed on näiteks lauluväljaku ja Hirvepargi kelgunõlvad, aga sel nädalal loome ise väikseid kelgumägesid juurde ka linnaosa mõnesse parki," rääkis Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Viimaste päevade lumesajud ja miinuskraadid lubavad ka Kesklinna elanikel nii uisutamisest, kelgutamisest kui suusatamisest rõõmu tunda.

“Koostöös meie hea partneri, asutusega Kadrioru Park, on lumest puhastatud Luigetiigi jää ja kõik soovijad saavad seal nüüd uisutada. Uisulaenutust Kadrioru Luigetiigi ääres kahjuks ei ole, aga seevastu saab uisutada tasuta ja kasvõi ööpäev läbi. Kuni külmakraadid lubavad, hoitakse tiigijää lumest puhtana,” ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Peale Luigetiigi saab Tallinna kesklinnas uisutada ka tasulistel liuväljadel: vanalinnas Harju tänaval (avatud iga päev 10-22) ja Kadrioru tenniseväljakutele talveks rajatud uisuplatsil (iga päev 10-21). Mõlemad tasulised liuväljad pakuvad ka uisulaenutust. 

“Lisaks uisutamisele saab kesklinnas ka kelgutada ja suusatada. Väga populaarsed on näiteks lauluväljaku ja Hirvepargi kelgunõlvad, aga sel nädalal loome ise väikseid kelgumägesid juurde ka linnaosa mõnesse parki. Suusatamiseks leiab maalilised metsarajad Järvel, kus meie hea partner Sparta spordiklubi Raul Olle juhtimisel on ette valmistanud vabastiiliraja. Niipea, kui piisavalt lund juurde sajab, tehakse Järve metsas suusatamiseks ka klassikarada,” lisas Haukanõmm.

Järve terviserada on valgustatud õhtul kella 23-ni. Suusalaenutust seal ei ole.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.