"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Mupo: Ettevaatust, Haaberstis tülitavad inimesi mustlased (3)
22. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

Haaberstis välitööd teinud mupo patrullile tuli mitu kaebust kohalikelt elanikelt, kellele oli oma kaupa pakkuma tulnud mustlased.

Müüakse riideid, saapaid ja muud sarnast.  Algul meeldiva ja meelitava tooniga müüjad muutuvad aga pealetükkivaks ja isegi agressiivseks, kui ostja on kaubale pilgu heitnud ning selle ostmisest seejärel keeldunud.

Soovitame tungivalt võõraid isikuid majja mitte lubada. Lisaks võimalikele pettustele, panete ohtu oma majaelanikud nakatuda COVID19. Samuti ei tasu mustlastega vestlusse laskuda, sest tegemist on osavate manipulaatorite ja heade psühholoogidega, kes heausklikelt inimestelt osavalt suuri summasid välja petavad.

Tülitamise korral soovitab mupo koheselt helistada politseile numbril 112.

Kommentaarid (3)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

roma ja sinti
23. jaan. 2021 11:31
Loodetavasti ühest teisest rahvusest tegelased koheselt korraldavad rongikäigu ja jalutuskäigu sinti ja roma rahva toetuseks Haaberstis ja Vabaduse platsil.
Vaatleja
23. jaan. 2021 11:15
Mis mustlased? Mis tülitavad? Selline rassistlik kõnepruuk toimetaja poolt on lihtsalt lubamatu ja solvav euroopa liidu kodanikest romadest ettevõtjate suhtes, kelle diskrimineerimiseks ja õiguste kitsendamiseks pole kellelgi mingit õigust ja veel vähem alust ning ühtlasi kelle kaitseks kutsun kõiki koolinoori kolmapäeval kesklinna sanktsioneerimata meeleavaldusele.
isiku tuvastamine
22. jaan. 2021 15:33
Tsemendile 48 tunniks tavaline isiku tuvastamine rahulikult ei ole kiiret ikkagi tsement. Näiteks mingi joodikust räuskaja oleks kõrgelt Toompealt koheselt tsemendile toimetatud kuid millegipärast seda ei tehtud. Isiku tuvastamine.