"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Amet: koolide ventileerimine on viiruse leviku tõkestamiseks oluline (1)
25. jaanuar 2021
Pealinn

Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve amet (TTJA) toonitab, et koolide ventileerimine on viiruse leviku tõkestamiseks äärmiselt oluline.

Alatest esmaspäevast on kontaktõpe lubatud kõikides Eestimaa koolides. Et õppimine oleks ohutu ja nakatumise oht koolihoones minimaalne, palub tarbijakaitse ja järelevalve amet koolidel ja haridusasutustel kontrollida oma ventilatsioonisüsteeme, vajadusel seadistada ümber vastavate süsteemide töö ning korrektselt ja regulaarselt õhutada ruume.

“TTJA paneb südamele, et viiruse leviku tõkestamiseks on ülioluline jälgida hoonete õhuvahetust ja ventilatsiooniloogikaid,” ütles TTJA ehitusosakonna juhataja Kati Tamtik.

“Seepärast oleme koostöös Tallinna tehnikaülikooli ja Riigi Kinnisvara AS-iga kokku pannud teabelehe koolidele ja haridusasutustele ning ka koolipidajatele, kuidas käitada koolides ventilatsioonisüsteeme ning õhutada klassiruume,” märkis ta.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

vent
25. jaan. 2021 20:19
https://www.pealinn.ee/tagid/koik/video-korteriuhistute-liit-renoveerimata-majades-elavad-inimesed-n260428