"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
KOOLIDIREKTOR: Pidev kaugtöö väsitab silmi – niiti nõela taha enam ei saa (0)
25. jaanuar 2021
Mats Õun

"Kaugtöö ajast on aga ka palju häid kogemusi kaasa võtta. Meie koolis jääb ilmselt tulevikuski distantsõppele oma koht alles," tõdes Pelgulinna gümnaasiumi direktor Tõnu Piibur.

“Koroonakriis on pannud rohkem aega internetis veetma. Kaugtööl kaamera ees peaks alati ka kenasti riides olema, arvutiekraanil on ju taust oluline. Ise tunnen, et sagedase ekraani vaatamisega hakkavad silmad väsima, niiti enam nõela taha ei saa,” tõdes Piibur, et ilmselt peaks rohkem rohelusse vaatama.

“Kaugtöö ajast on aga ka palju häid kogemusi kaasa võtta. Meie koolis jääb ilmselt tulevikuski distantsõppele oma koht alles. Näiteks kunstitööde juhendamisel või loodusõppes,” lisas Piibur, et ka treeningtunniks ei pea kõik alati ühte kohta kokku tulema, vaid harjutusi saab treeneri veebijuhendusel igaüks eraldi teha. “Sel viisil saab edukalt kasutada külalislektoreidki. Kindlasti õpetas koroonaaeg õpilasi rohkem iseseisvalt tööd tegema, mis pole üldsegi paha.”

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.