"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinnas valitakse taas linna parimat lumemurdjat (1)
25. jaanuar 2021
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

"Meie eesmärgiks on välja selgitada ja tunnustada Tallinna korteriühistute ja erakinnistute majahoidjaid, kelle ülesandeks on teha lume- ja libedustõrjet ning tagada sellega ohutud liikumistingimused," sõnas abilinnapea Kalle Klandorf.

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet kuulutas ka tänavu välja konkursi “Tallinna linna lumemurdja”, mille peamiseks eesmärgiks on tunnustada tublisid majahoidjaid. Kandidaate saavad esitada kõik linnaelanikud 1. aprillini 2021. 

Klandorfi sõnul on pealinnas talvekuude parimat majahoidjat valitud juba üle kümne aasta, vaid üks kord on konkurss lumepuuduse tõttu ära jäänud. “Meie eesmärgiks on välja selgitada ja tunnustada Tallinna korteriühistute ja erakinnistute majahoidjaid, kelle ülesandeks on teha lume- ja libedustõrjet ning tagada sellega ohutud liikumistingimused,” selgitas Klandorf. “Just majahoidjate töö kvaliteedist sõltub, kui turvaliselt me saame ennast talvistel kõnniteedel tunda, kartmata libisemist või ohtlikke jääpurikaid. Seepärast kutsun kõiki kaaslinlasi oma majahoidjate head tööd märkama ja neid selle eest tänama.”    

Konkursile “Tallinna linna lumemurdja” võivad kandidaate esitada kõik linnaelanikud. Oma kandidaatidest saab teada anda linnaosade valitsustele e-posti teel kuni 1. aprillini 2021. 

Kandidaate hinnatakse kahes etapis. Esiteks tutvuvad linnaosavalitsuste töörühmad oma linnaosas esitatud kandidaatide hooldatavate puhastusaladega ja küsitlevad elanikke. Seejärel edastatakse linnaosa kolm parimat kandidaati konkursi korraldustoimkonnale. Toimkond valib linnaosavalitsuste esitatud kandidaatide seast välja talve kõige eeskujulikuma majahoidja, kellele antakse üle tiitel “Tallinna linna lumemurdja”, ning veel kaks tunnustust väärivat majahoidjat. Auhinnaks konkursi võitjatele on Decora ehituspoe kinkekaardid.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

huvitav küll
25. jaan. 2021 20:04
Kellele seda narri kuulsust vaja on!