"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
TransferWise’i 10. sünnipäevaks kasvas Tallinna tiim 1000 töötajani (0)
25. jaanuar 2021
TransferWise

Rahvusvahelisel tehnoloogiafirmal TranfserWise täitus 10 tegutsemisaastat ja sümboolselt samasse aega jääb ka ettevõtte Tallinna tiimi 1000. töötaja palkamine.

Ettevõte jätkab hoogsat kasvu, aidates nüüdseks juba 10 miljonil era- ja ärikliendil piiriüleselt raha liigutada. Järgneva kuue kuu jooksul luuakse 750 uut töökohta, millest 165 asuvad Tallinnas.

Lisaks esimesele ümmargusele juubelile tähistab TransferWise selle aasta jaanuaris 1000 töötaja täitumist oma suurimas, Tallinnas asuvas kontoris. Siinses tiimis on esindatud üle 70 rahvuse ning Eestist ja teistest riikidest pärit töötajate osakaal jaotub pooleks. Kokku on ettevõttes 2200 töötajat, kes tegutsevad 14 kontoris üle maailma – Tallinna kõrval veel näiteks peakontoris Londonis, Singapuris, New Yorgis ja São Paulos.

“Vaatamata eelmise aasta uudsele olukorrale kasvas meie tiim jõudsalt ning märtsist detsembrini liitus meiega oma kodukontorist ligi 450 uut töötajat,” rääkis Jana Padabed, TransferWise’i Euroopa personaliosakonna juht.

“Värbamisrütmis jätkame ka käesoleval aastal ning suurendame järgmise poole aastaga oma globaalset tiimi kolmandiku võrra. Vajame lisajõudu, et ellu viia TransferWise’i piirideta raha missioon – võimaldada maailmas raha liigutada välkkiirelt, mugavalt, läbipaistvalt ja tulevikus ka tasuta,” lisas Padabed.

TransferWise on üks maailma kiiremini kasvavaid tehnoloogiaettevõtteid, mis on tänaseks esmaste investeeringute ning teiseste aktsiamüügi voorudega kaasanud üle miljardi dollari. Investorite seas on D1 Capital Partners, Lead Edge, Lone Pine, Vitruvian, IVP, Merian Chrysalis Investment Company Ltd, Andreessen Horowitz, Sir Richard Branson, Valar Ventures ja Max Levchin PayPal’ist.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.