"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Oskar Lutsu huumoripreemiale saab taas esitada kandidaate (0)
26. jaanuar 2021

Oskar Lutsu huumoripreemiat on Palamusel välja antud 1987. aastast. 1990. aastate alguses jäi ettevõtmine küll paariks aastaks soiku, ent siis puhuti traditsioonile taas elu sisse.

Jõgeva vallavalitsus ja Palamuse Kultuur kuulutasid välja avaliku konkursi kirjanik Oskar Lutsu huumoripreemia selle aasta aasta kandidaatide leidmiseks, vahendas BNS. 

Konkursi eesmärgiks on ergutada ja avaldada Jõgeva valla rahva poolehoidu ning toetust kirjutavatele humoristidele ning näitlejatele, teatas Jõgeva vallavalitsuse pressiesindaja teisipäeval. Ettepanekuid saab esitada 19. veebruarini.   

Preemia antakse igal aastal ühele inimesele või loomingulisele kollektiivile, kes on eelmise aasta jooksul rahvast enim naerutanud.

Ettepanekuid tänavuse huumoripreemia saaja kohta saab esitada e-posti aadressil ehtel.valk@palamusekultuur.ee , paberkandjal Palamuse rahvamajja või Jõgeva vallavalitsusse Suur tänav 5.

Kandidaadi esitajal palume lisada lühike põhjendus, miks just see inimene peaks nimetatud preemia saama. Ettepanekuid võivad teha kõik huumorisõbrad, mitte ainult Jõgeva valla inimesed.

Oskar Lutsu huumoripreemiat on Palamusel välja antud 1987. aastast. 1990. aastate alguses jäi ettevõtmine küll paariks aastaks soiku, ent siis puhuti traditsioonile taas elu sisse.

Oskar Lutsu huumoripreemiat annab välja Palamuse Kultuur koostöös Jõgeva vallavalitsusega. Nagu varasematel aastatel, koguneb laureaadile üle antav summa suuresti huumorisõprade – üksikisikute ja asutuste-ettevõtete – annetustest.

Tänavu kuulutatakse välja preemia 33. laureaat.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.