"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Haabersti kauneima koduhoovi panid särama ise valmistatud jõulukaunistused (0)
27. jaanuar 2021
Haabersti Linnaosa Valitsus

Haabersti linnaosavalitsuse korraldatud konkursi "Haabersti kauneim jõuluehteis hoov 2020" võitja on selgunud. Konkursi võitja ning ühtlasi ka säravaim koduhoov Haabersti linnaosas asub Rõika tänaval.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et konkursiga sooviti tunnustada ja tänada neid, kes oma panusega muudavad kaunimaks kogu linnaosa.

“Haabersti kauneima jõuluehteis hoovi tiitli pälvinud hoovikaunistaja on Juri Burihhin ning Rõika tänaval asuvat koduhoovi seab peremees jõuluehteisse juba pea 10 aastat. Eelõige selleks, et pakkuda rõõmu oma lastele ja lastelastele, kuid kaunid tuled pakuvad  rõõmu kõigile ning seda just pimedal ning keerukal ajal,” ütles linnaosavanem, rõhutades, et ka Tallinn panustas sel hooajal rohkelt talvevalgustusse.

“Kaunistused ja konstruktsioonid teeb Juri ise ning iga talv on maja ning hoov kaunistatud erineva teema kohaselt. Seetõttu on mul eriti hea meel, et saame omaltpoolt tunnustada ja tänada sellist kuldsete kätega hakkajat meest, kes on heaks eeskujuks ka paljudele teistele,” jätkas Hanimägi.

Peremehe enda sõnul naudivad tema üles seatud tuledesära nii kohalikud kui ka juhuslikud möödasõitjad, kes oma auto kaunistuste vaatamiseks teeääres peatavad. Kui talvel pakuvad silmailu enda kätega valmistatud rohked jõulukaunistused, siis kevadel ja suvel on koduhoov kaunistatud hoopis rohkete lilledega. Juri teeb seda kõike südamest ning hoole ja armastusega.

Linnaosavanem tänas kõiki, kes oma koduhoovid konkursile esitasid. “Ma väga loodan, et elanikud püüavad järjest enam panustada nii jõulude ajal kui ka suvel oma koduhoovi, et see ei rõõmustaks ainult pererahvast ennast, vaid ka naabreid ja kõiki tallinlasi,” lõpetas Hanimägi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.