"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Ratas asub riigikogus tööle keskkonnakomisjonis (1)
27. jaanuar 2021
Mats Õun

"Keskkond ühendab meid kõiki - selle seisust sõltub, kui hea on elada meil ja järeltulevatel põlvedel. Vastav töö on kõikehõlmav, sest keskkonnaga on otseselt või kaudselt seotud kogu meie argielu," ütles valitsusjuhi kohalt riigikokku naasnud Jüri Ratas.

Ratas asub enda sõnul riigikogus tööle keskkonnakomisjonis, vahendas BNS.

“Riigikogus kavatsen hakata tööle keskkonnakomisjonis, et jätkata alustatut mulle südamelähedases valdkonnas. Keskkond ühendab meid kõiki – selle seisust sõltub, kui hea on elada meil ja järeltulevatel põlvedel. Vastav töö on kõikehõlmav, sest keskkonnaga on otseselt või kaudselt seotud kogu meie argielu,” kirjutas Ratas sotsiaalmeedias.

“Peaministrina seisin muuhulgas selle eest, et Eesti ühineks Euroopa Liidu ülese eesmärgiga saavutada kliimaneutraalsus aastaks 2050. Nüüd panustan, et meie eesmärk oleks veelgi ambitsioonikam: Eesti riik seaks keskkonnapoliitikas esikohale ülemineku taastuvenergiale ja aastaks 2050 kliimaneutraalsele majandusele,” märkis ta.

Tema sõnul hõlmab selleks vajalik rohepööre endas innovatsiooni kõigis eluvaldkondades ning puudutab otseselt kõiki inimesi, elukeskkonda ja tervist.

“Ja veel. Keskkonnakomisjoniga on mul ka väga tugev isiklik side – seal töötas riigikogu XI ja XIII koosseisu liikmena minu isa,” märkis Ratas.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Roheline Idavall
27. jaan. 2021 21:53
Kas mitte praegusel katkuajal mitte võimalus Rohelise Idavalli rajamiseks vastu õudsat Mordori. Tuhanded ja tuhanded kalaevipojad metsa istutama vastavaid sedeleid Euru Rahamassinast tõelisest Sampost ju piisavalt kõik töhe.