"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Haaberstis tunnustatakse linnaosa haridustöötajaid (0)
28. jaanuar 2021
Albert Truuväärt

Haabersti linnaosavalitsus kuulutab välja haridusvaldkonna tunnustuskonkursi. Konkursiga soovib linnaosavalitsus tunnustada Eesti Vabariigi aastapäeva eel haridusvaldkonna töötajaid, kes on silma paistnud koroonaviiruse tõttu keeruliseks kujunenud õppeaastal.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et tunnustuskonkursi eesmärk on tunnustada neid, kelle töö on olnud tähepelanuväärne ja oluline Haabersti lastele ja noortele. ”Seoses koroonaviiruse levikuga on käsil üsnagi keeruline periood, kus uute õppimisvõimalustega on tulnud kohaneda nii õpetajatel, lastel kui ka lapsevanematel,” ütles linnaosavanem.

“Uus olukord ning senisest erinevad õppimise- ja õpetamise võimalused on pannud haridustöötajaid otsima uusi lahendusi ja võimalusi. Haaberstis on kriisiolukorraga tulnud suurepäraselt toime nii meie koolide ja lasteaedade juhid kui ka õpetajad,” sõnas Hanimägi.

“On olnud väljakutseterohkeaasta ning seetõttu soovimegi tunnustada ja tänada neid, kes on panustanud laste haridusse sel keerulisel perioodil,” rääkis linnaosavanem ning kutsus elanikke märkama ja aktiivselt kandidaate esitama.

Haabersti tunnustusauhindade kategooriad on: Haabersti aasta haridusjuht, Haabersti aasta parim lasteaiaõpetaja, Haabersti aasta parim kooliõpetaja, Haabersti aasta staažikas õpetaja ja Haabersti parim õpetaja abi.

Kandidaate tunnustusauhinnale saavad esitada kõik soovijad. Ettepanekud tuleb saata e-posti aadressil Kaidi.Liive@haabersti.ee, märgusõnaga “Tunnustuskonkurss”.

Ettepanekus peavad kirjas olema järgmised andmed: andmed esitatava isiku kohta (kontaktandmed, organisatsioon, ametinimetus ja sellel töötatud aastate arv); ülevaade ühel A4 formaadis leheküljel nominendi erialalisest tegevusest koos argumenteeritud ettepanekuga, millega ta on lõppenud aastal silma paistnud; esitaja nimi ja kontaktandmed.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 8. veebruar 2021.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.