"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Politsei- ja piirivalveameti sündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
28. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 73 avaldust ja teadet kuritegudest. Avaliku korra raskeid rikkumisi oli üks. Varavastastest kuritegudest teatati 36, sh vargustest 25 korral. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimene.

Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati kolm, narkojoobes kaks. Registreeriti üks piirirežiimi ja üks dokumendikohustuste rikkumine.

Tallinn

 

Kehalised väärkohtlemised

27. jaanuaril teatati kaklusest Raadiku tänaval asuvas korteris, mille käigus läks 31-aastane naine kallale ning tekitas valu ja kehavigastusi 35-aastasele mehele. Naine peeti politseinike poolt kinni.

27. jaanuaril teatati peretülist Sinika tänaval asuvas korteris, mille käigus läks 29-aastane mees kallale ning tekitas valu ja kehavigastusi 22-aastasele naisele. Mees peeti politseinike poolt kinni.

Kelmused

 

27. jaanuaril alustati menetlust selles, et 31-aastasele mehele helistas seni tuvastamata isik, kes väitis, et on Swedpanga turvaspetsialist ja, et mehe arvelt on maha läinud 300 eurot. Selle tagasi saamiseks pidi mees end panka sisse logima. Seejärel kadus mehe kontolt üle 4900 euro.

27. jaanuaril alustati menetlust selles, et 47-aastane naine leidis Facebookist kuulutuse, kus pakuti laenu. Pakkujaga suheldes paluti naisel erinevatel ettekäänetel teha ülekandeid ning naine sai aru, et ta on langenud pettuse ohvriks. Kahjusumma ligikaudu 470 eurot.


27. jaanuaril alustati menetlust selles, et 64-aastasele mehele helistas seni tuvastamata isik, kes rääkis vene keeles ning esitles ennast Swedpanga turvaspetsialistina. Hiljem avastas mees, et temaga seotud pangakontolt on kadunud üle 3500 euro.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.