"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
 Tallinna Tuvi parki tuleb välijõusaal (0)
29. jaanuar 2021
Ilja Matusihis

Kesklinna valitsus sõlmis lepingu osaühinguga Inseneriteenused mitmeotstarbelise välijõusaali rajamiseks Tuvi parki.

“Nii füüsilise kui vaimse tervise hoidmine ja tugevdamine on praegusel ajal eriti oluline. Rajatav Tuvi pargi välijõusaal pakub lisavõimalust veeta aktiivselt aega värskes õhus ning lisaks ka end füüsiliselt treenida. Varustus ei jää alla isegi professionaalsetele jõusaalidele ja sobib igale vanuserühmale. Lisaks on üks treenimisvahend mõeldud spetsiaalselt erivajadustega inimestele. Seega on igaüks teretulnud, kui jõusaal kevadel valmib,” ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Välijõusaal sisustatakse kokku kümne treeningseadmega, mis sobivad nii erinevate lihasgruppide treenimiseks kui ka üldtugevdavate võimlemisharjutuste tegemiseks.   

Lepingu järgi on Inseneriteenused OÜ kohustus hankida Tuvi parki välijõusaali sobivad treeningseadmed, need paigaldada ja seadistada. Ehitustööde aluseks on Lootusprojekt OÜ eskiisprojekt ning valmistöö tuleb Kesklinna valitsusele üle anda hiljemalt 15. maiks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.