"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Uisuväljakut külastades pea kinni reeglitest (0)
29. jaanuar 2021

"On hea meel, et keerulisele ajale vaatamata, oleme saanud uisuparki avatuna hoida, et ära kasutada seda imelist talve, mis meile on saabunud," sõnas Mustamäe linnaosavanem Lauri Laats. 

Mustamäe Uisupark (Vilde tee 69), mis avati novembri lõpus, teeb pikki tööpäevi ja on avatud iga päev kell 10-22.

Kui kokku arvata kõik uisupargi külastajad, siis novembris oli külastuste arv 904 ja detsembris 10 717. “On hea meel, et keerulisele ajale vaatamata, oleme saanud uisuparki avatuna hoida, et ära kasutada seda imelist talve, mis meile on saabunud. Värskes õhus liikumine tõstab tuju ja mõjub tervisele hästi,” ütles Laats. 

Lisaks tavauisutajatele on alates 11. jaanuarist oodatud liuväljale taas kooligrupid liikumistunde läbi viima ja koolidele on eraldatud tasuta jääkasutamise aeg E-R kell 8-17. 

Kooligrupid saavad ühele ajale registreerida maksimaalselt 2 gruppi (varem 4). Korraga saab uisutada Mustamäe Uisupargis 50 (varem 100) õpilast. 

Seoses viiruse levikuga on välja töötanud liikumisjuhised ja Covid-19 meetmed, mis on leitavad kodulehelt ja ka uisuparkides kohapeal. 

Pea meeles:

1. Uisuparki jõudes jälgi hoolega kohapealseid liikumisjuhiseid ja hoia distantsi.

2. Uisupargi teenindusalal kehtib maski kandmise kohustus. Soovitav on maski kanda ka jääl. Soovi korral saab maski Uisupargi kassast.

3. Uisuparkide kassade juurest on alati leitav käte desinfitseerimisvahend.

4. Hetkel on peatatud gruppide broneeringud.

5. Soovitav on pilet osta Uisupargi e-poest, et vähendada kassajärjekorras ootamise aega.

6. Vajadusel suletakse kassades piletimüük. Mustamäe uisupargi alale lubatakse korraga kuni 90 inimest.

7. Võimalusel vali Uisupargi külastuseks tipptunni väline aeg: 10-13 või 19-22.

8. Nädalavahetusel ja pühadel peatatakse uisupargis jäähoolduste ajal piletimüük. Kassad suletakse 15 minutit enne jäähoolduse algust ja avatakse 15 minutit peale jäähooldust. Korrapärased jäähooldused toimuvad kell 13:30, 16:30 ja 19:30.


Uisupark on märgatavalt juurde tellinud turvateenust, et külastajatele vajadusel reegleid meelde tuletada.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.