"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! VAATA SAADET: Tallinna Panoraam uuris, miks pealinlane naeratab (0)
31. jaanuar 2021

Tallinna Panoraamis ütles Jazzkaare emaks nimetatud Anne Erm, et paljud on juba praegu Tallinna peale kadedad, kuna siin toimub lihtsalt nii palju. Saates rääkis dirigent Tõnu Kaljuste Tallinna soovist kandideerida UNESCO muusikalinnaks ning sotsioloog Anu Rentel tutvustas hiljuti läbi viidud uuringust, mis näitab, et pealinlased on rohkem naeratama hakanud.

UNESCO MUUSIKALINN
Muusikasektor on koroonakriisis üks enim kannatada saanud valdkondi. Tallinna soov kandideerida UNESCO muusikalinnaks 2022 võib aga anda muusikaelu toetamiseks täiesti uusi ja unikaalsed võimalusi.

MIKS PEALINLANE NAERATAB?
Mis paneks pealinlased rohkem naeratama? Kuidas seletada, et vaatamata koroonast tingitud majandusliku olukorra keerulisusele, on pealinlased oma elujärjega rohkem rahul kui eelnevatel aastatel.

ANDEKATE NOORTE MUUSIKUTE VÕIMALUS
Tähelepanu, noored muusikahuvilised! Konkursile “Tallinna talent” oodatakse osalema kõiki pealinna õpilasi, kes armastavad muusikat.

ETTEVÕTLIKUD NOORED
Tallinna ettevõtlike noorte tegemised väärivad rohkem esiletõstmist.

KUS ASUB EESTI VANIM PILDIPIIBEL?
Heerold tutvustab Eesti kultuuriloos täiesti erakordset Pildipiiblit, mille maalid kaunistavad Püha Vaimu kiriku kolme rõdu.

Igal pühapäeval kell 17.30 on Kanal 11 eetris Tallinna Panoraam,” mis on kirev assortii erinevatest linnaelu puudutavatest teemadest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.