"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Linn panustab keskkonnahariduslikesse tegevustesse (0)
01. veebruar 2021
Ksenija Kurs/ Foto on illustreeriv

"Keskkonnahariduslike projektide toetamisega soovib linn teadvustada kliimamuutuste mõju inimestele ning toetada keskkonnateadlikkuse kasvu tallinlaste seas," märkis abilinnapea Kalle Klandorf.

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet toetab Tallinna linna mittetulundustegevuse toetuse andmise korra alusel keskkonnahariduslikke tegevusi. Toetuse taotlusi saab esitada 1. märtsini 2021.

“Keskkonnahariduslike projektide toetamisega soovib linn teadvustada kliimamuutuste mõju inimestele ning toetada keskkonnateadlikkuse kasvu tallinlaste seas,” märkis Klandorf. “Teretulnud on uudsed ja põnevad lähenemised, erinevad lahendused teadlikkuse tõstmiseks ning inimeste keskkonnakäitumise muutmiseks, samuti eri valdkondi põimivad projektid. Tallinna rohelisemaks muutmisel on oodatud igaühe panus.”

Toetust saavad taotleda juriidilised isikud. Taotlus esitatakse Tallinna projekti ja tegevustoetuste infosüsteemi iseteeninduskeskkonna kaudu. 

Infotund huvilistele toimub 4. veebruaril kell 16, eelregistreerimine kodulehe kaudu on juba avatud. Infotund viiakse läbi veebis, eelregistreerinud saavad vastava lingi oma meilile.

Nõustamiseks toetusega seotud küsimustes võivad huvilised pöörduda Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti keskkonnahariduse juhtivspetsialisti Mairi Enoki poole. 

Täpsem info kodulehel

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.