"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Roheideede konkurss Negavatt ootab taas noorte mõtteid (0)
01. veebruar 2021
Pixabay

Alates esmaspäevast kuni 21. veebruarini saavad taas kõik 18-30-aastased noored esitada ideid Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) roheideede konkursile Negavatt.

Kümme parimat meeskonda läbivad sisuka koolitusprogrammi ja saavad 1000 eurot arendusraha, et jahtida juuni alguses idee elluviimiseks mõeldud konkursi 10 000-eurost peaauhinda.

“Keskkonna- ja kliimateemad on tähelepanu all kogu maailmas ning rohepöörde eesmärkide saavutamiseks on oluline laiema kaasatuse kasv ning uued sisukad lahendused. Siinjuures ei saa kindlasti ära unustada noori ja nende soovi keskkonnateemadesse panustada,” sõnas KIK-i juhataja Andrus Treier.

“On näha, et noortel ideedest puudu ei tule ning tahe maailma paremaks muuta on olemas. Seepärast korraldamegi Negavati konkurssi, et pakkuda noortele hüppelauda oma idee testimiseks ja valideerimiseks. Parimatest parimad saavad ka stardikapitali, kuid vähemoluline pole kogemuste pagas, mis konkursilt kaasa tuleb ning annab loodetavasti edaspidiseks julgust ja tahet keskkonnateemadega tegeleda,” lisas Treier. 

Negavati projektijuht Anni Raie sõnas, et konkursile on oodatud kõiksugused ideed, mis aitavad säästa ressursse ja hoida keskkonda.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.