"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
02. veebruar 2021
Ilja Matusihis

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 79 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 38 varavastast kuritegu, sh 21 vargust (neist neli eluruumidest, üks sõidukitest). 

Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaks inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati seitse, narkojoobes sõidukijuhte kaks.

Piiril registreeriti kaks Schengeni viisaeeskirja rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

1. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Jahu tänaval ründas 45-aastane mees oma elukaaslast, 35-aastast naist. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

1. veebruaril teatati, et Kesklinnas Kauba tänaval korteris lõi 59-aastane mees oma elukaaslast, 61-aastast naist. Mõlemad osapooled olid alkoholijoobes.

1. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Õle tänaval korteris toimus kaklus elukaaslaste, 21-aastase mehe ja 23-aastase naise vahel. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kelmus

1. veebruaril alustati menetlus juhtumis, kus 61-aastasele naisele helistas vene keelt kõnelev mees, kes väitis, et naise kontolt tahetakse teha ülekannet Leetu. Ülekande blokeerimiseks pidi kannatanu ütlema oma internetipanga kasutajatunnuse ja paroolid. Kuid selle tulemusel tehti hoopiski kannatanu nõusolekuta tema pangakontolt ülekandeid summas 7940 eurot.

Harjumaa

Vargus

1. veebruaril teatati, et Kehras on varastatud maja ees kile all seisnud ATV. Kahju 800 eurot.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.