"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Aasta parim noortekeskus asub Põhja-Tallinnas (0)
04. veebruar 2021
Põhja-Tallinna Noortekeskus

"Mul on hea meel, et noortekeskus on kasvatanud endale üksmeelse meeskonna, kes sai keerulisel ajal suurepäraselt oma tööga hakkama," ütles Põhja-Tallinna linnaosavanem Peeter Järvelaid. 

Haridus- ja Teadusministeerium tunnustas Põhja-Tallinna Noortekeskust Aasta noortekeskuse 2020 tiitliga.

Põhja-Tallinna linnaosavanema Peeter Järvelaiu sõnul suutis linnaosa noortekeskus kiiresti kohaneda uutele oludele, mis eeldas tööd noortega distantsilt. “Mul on hea meel, et noortekeskus on kasvatanud endale üksmeelse meeskonna, kes sai keerulisel ajal suurepäraselt oma tööga hakkama,” ütles Järvelaid. 

Põhja-Tallinna Noortekeskus paistis silma e- noorsootöö edendajana, eriti e- spordi tegevuste kaasamisega noorsootöösse. Samuti oli noortekeskus eeskujuks välitegevuste võimaluste laiendamise ning Tallinna noortekeskuste vahelise koostöö arendamisega.  

Põhja-Tallinna Noortekeskuse juhataja Maris Pošlini sõnul peitub noortekeskuse heade tulemuste taga meeskonnatöö. “Olen veendunud, et edu tõi meile ka avatus ja pühendumine koostööle teiste noortekeskustega.”

“Tunnustus on meile suur au, kuid ka suur vastutus. Selle meeskonna juhina pean väga oluliseks olla noorsootöös kohanemisvõimeline, loominguline, kaasaegne ning avatud. Meie edu saatnud tegevused toimusid tänu koostööle ning tahan siinkohal tänada kõiki koostööpartnereid, sest see võit kuulub ka teile!”. 

Põhja-Tallinna Noortekeskus on loodud 2007. aastal ning panustab tänaseni noorsootöösse kaasates oma tegevustesse igal aastal üle 10 000 osaleja. Põhja- Tallinna Noortekeskuses töötab 5 noorsootöötajat ja juhataja.

Noortevaldkonna tunnustussündmusel Noorte Heaks Tänu 2020 anti välja auhindu 11 kategoorias ning Aasta noortekeskuse kategoorias pälvis auhinna ka Sauga Avatud Noortekeskus. Sündmust korraldasid Haridus- ja Teadusministeerium ja Haridus- ja Noorteamet. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.