"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Maxima ostukorv on odavaim (1)
04. veebruar 2021
Ilja Matusihis

"Maximal on kokku 82 kauplust nii suuremates keskustes kui väiksemates linnades ning seetõttu saame viia peredeni kõikjal Eestis meie brändilubaduse - odavaima hinna leiab Maximast," ütles Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkas.

“Oleme avanud ostjate paremaks informeerimiseks veebilehe www.maximahind.ee, kus inimesed saavad igapäevaselt ostukorvi hinnainfos ka jaekettide võrdluses veenduda.”

Viimastel nädalatel on meedias ilmunud palju artikleid, mis eksitavad tarbijat. Meediaväljaanded võtavad ostukorvide võrdlemisel aluseks küll sama brändi võrreldavad tooted, kuid mitte selle tootekategooria kõige odavamad tooted. Lisaks ei ole kindlasti relevantne jätta ostukorvi võrdlustest välja omamärgitoodete kaupade hinnad. Kõik see tekitab klientides vaid segadust.

Maximas ostavad kliendid näiteks munade puhul üheksal juhul kümnest Maxima omamärgitoote ning ka kulinaariatoodete ja värske liha puhul eelistavad enamus kliente samuti Maxima omamärgitooteid.

Paljude inimeste jaokspole oluline mitte toote bränd vaid see, kust nad odavaima toote saavad. “Kõige odavama ja kvaliteetse kartuli, riisi, pasta, keeduvorsti, värske liha ja kala saavad nad Maximast,” loetles Volkas vaid mõned paljudest toodetest, mis Maximas on kõige odavamad.

Tulenevalt Eesti inimeste ja leibkondade jätkuvast ebakindlusest tuleviku suhtes ja murest igapäevaste kulutuste üle lisas Maxima jaanuari keskel kõikides oma kauplustes peamistes toidu-, esmatarbe- ja kodukaupade kategooriates kaupadele odavaima hinna garantii.

“Oleme andnud oma klientidele lubaduse, et Maximast saavad Eesti inimesed igapäevaeluks vajalikke kaupu parima hinna ja kõrge kvaliteediga,” lausus Volkas. “Tahame, et ostja oleks veendunud – just meie poest leiab odavaima hinnaga kvaliteetset kaupa ning seetõttu markeerisime ka oma poodides pea 500 erinevat toidu-, esmatarbe- ja kodukaupa, mille puhul garanteerime kõige odavama hinnaga ostukorvi Eestis.”

Hinnagarantiiga pea 500 toodet on kauplustes esile toodud märgisega “Odav Maxima Hind”, et kliendid leiaksid need tooted kiiresti üles.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Vaatleja
4. veebr. 2021 11:20
Sisuturundus!