"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Pirital said lastega pered toiduabi (0)
04. veebruar 2021

"Kui enamasti jagame toekaid abipakke kooliaasta alguse puhul ja jõulude ajal, siis tänu headele annetajatele saime peresid toidukraamiga rõõmustada veel jaanuariski. Toidukoti sai 25 peret, kus kasvab kokku 62 last," ütles Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

Üheskoos heade koostööpartneritega jagati Pirital toiduabi 25 abivajavale lastega perele, kus kasvab kokku 62 last.

“Kui enamasti jagame toekaid abipakke kooliaasta alguse puhul ja jõulude ajal, siis tänu headele annetajatele saime peresid toidukraamiga rõõmustada veel jaanuariski. Toidukoti sai 25 peret, kus kasvab kokku 62 last,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

40-eurone priske toidukott sisaldab aineid nii sooja toidu tegemiseks, võileibade valmistamiseks kui ka maiustamiseks. Pakid pani kokku ja saajate nimekirjad koostas linnaosavalitsuse sotsiaalhoolekande osakond. Pakid jagati välja jaanuari lõpus ja veebruari esimestel päevadel.

Meil on aja jooksul välja kujunenud väga hea koostöö mitme toetajaga. Seekordsed toidukotid said kokku MTÜ Koos Laste Heaks ja AS Postimees Grupi abiga,” sõnas linnaosavanem ja lisas, et koostöö on kestnud alates 2017. aastast. Kokku on sotsiaalhoolekande osakonnal kümmekond head partnerit.

Linnaosavanema sõnul abivajavate lastega perede arv Pirital eriti suurenenud ei ole. “Talve jooksul on juurde tulnud neli lastega peret, ja kokku on Pirital umbes poolsada lastega peret, keda toiduabiga toetame,” sõnas Liinat. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.