"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
04. veebruar 2021
Ilja Matusihis

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 62 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 29 varavastast kuritegu, sh 16 vargust. Registreeriti viis inimvigastustega  liiklusõnnetust, milles sai vigastada viis inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati kaks.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine

3. veebruaril teatati, et Kesklinnas Lastekodu tänaval asuvast majast leiti granaadikujuline ese. Hoones olevad inimesed evakueeriti ning pommigrupp tegi kindlaks, et tegu oli Airsofti mängimiseks kasutatava granaadikujulise õhkrelvaga ning kellegi elule ega tervisele ohtu ei ole.

Ähvardamine

 

3. veebruaril teatati, et kella 19 ajal viskas meesterahvas Mustamäel Retke teel haigla juures parkas autosse istunud juhi pihta tundmatut vedelikku ning jooksis seejärel minema. Samuti avastas kannatanu, et tema sõiduki rehv oli läbi torgatud. Kõik juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kehalised väärkohtlemised

3. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval korteris ründas 28-aastane mees oma elukaaslast, 28-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

3. veebruaril teatati, et Kesklinnas Herne tänaval korteris viskas 34-aastane naine noaga oma elukaaslast, 26-aastast meest. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse ning politseinikud pidasid naise kinni.

3. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Ehte tänaval korteris tekkis konflikt 45-aastase mehe ja 34-aastase mehe vahel. Mõlemad osapooled olid alkoholijoobes.

3. veebruaril teatati, et Lasnamäel Pae tänaval korteris lõi 28-aastane mees oma abikaasat, 32-aastast naist. Konflikti juures viibis ka alaealine laps. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargus

3. veebruaril teatati, et Haaberstis Õismäe teel korterit varastati käekott, milles oli 510 eurot sularaha.

Kelmus

3. veebruaril teatati, et 43-aastasele naisele helistas end Swedpanga töötajana esitlev isik ning väitis, et naise pangakaardilt üritab keegi raha varastada. Varguse takistamiseks paluti naisel sistada oma PIN-kood, et saaks aktiveerida kaitseporgrammi. Hiljem avastas kannatanu, et tema kontolt on kadunud 1427 eurot.

Harjumaa

Vargus

3. veebruaril teatati, et Peetri alevikus on sisse murtud soojakusse, kust varastati erinevaid tööriistu. Kahju kokku 5450 eurot.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.