"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO: Põhja-Tallinna Noortekeskust tunnustati Aasta Noortekeskuse tiitliga (0)
04. veebruar 2021

"Meil on eripäraks ka bändiruum ja ekstreempark, mis asub meil õues," toob Põhja-Tallinna Noortekeskuse juhataja Maris Pošlin esile oma keskuse head küljed. 

Haridus- ja Teadusministeerium tunnistas Aasta Noortekeskuseks Põhja-Tallinna Noortekeskuse. Tunnustusele aitas kaasa suur töö e-spordi hüvanguks ja uudsete töövormide kasutamine.

Põhja-Tallinna noortekeskus korraldas viiruse leviku ajal oma töö kiiresti ümber ja kolis nii internetti kui ka õue. Noortekeskuse hoovil on skatepark. “Nad saavad vahepeal siia tulla, mängida igasuguseid arvutimänge, suhelda lahedate noorsootöötajatega, mängida piljardit, jalgpalli ja skatepargis käia. Meil on siin väga palju erinevaid võimalusi ja noortel on, mida teha,” kõneles noortekeskuse noorsootöötaja Vladislav Smirnov.

Tavalisel ajal käib noortekeskusest päeva jooksul läbi kuni viiskümmend noort. Üldiselt saadakse sõbralikult hakkama, sest tegevust siin jätkub. “Ilmselt kõige põnevam on meil e-sport. Meil on olemas arvutiklass ja noorsootöötajad, kes edendavad seda e-sporti. Toimuvad suured e-spordi võistlused, mida me teeme koostöös teiste noortekeskustega. Meil on eripäraks ka bändiruum ja ekstreempark, mis asub meil õues,” toob Põhja-Tallinna Noortekeskuse juhataja Maris Pošlin esile oma keskuse head küljed. 

Noortekeskuses töötab viis noorsootöötajat ja üks vabatahtlik välismaalt. Erinevate töövormide rakendamine tõigi keskusele Aasta Noortekeskuse tiitli. 

Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid peab tiitli võitu meeskonna teeneks: “Maris, kes on siin keskuse juhataja, on suutnud enda ümber koondada õiged inimesed. Nad on äärmiselt innovaatilised. Nad lähevad praegu selle e-noorsootöö suunas, aga see on just see, mida see kasvav põlvkond tahab.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.