"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Pirita lasteaed kutsub Piritat pildistama (0)
05. veebruar 2021
Pirita LOV

Pirita lasteaed kutsub kõiki üles saatma talviseid fotosid „Näe – meie Pirita!”. Fotosid oodatakse veebruarikuu lõpuks.

“Talvine valgus ja värskelt sadanud lumi pakuvad imelisi vaatepilte ning Pirita lasteaial on soov, et kogu see erakordne ilu jõuaks ka fotodele. Seepärast kutsuvad nad pildistama talvist Piritat. Lasteaed soovib saada fotosid linnaosa loodusest, mälestusmärkidest, hoonetest, toredatest talvistest tegevustest. Kutsun kõiki linlasi selle üleskutsega ühinema,” ergutas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Eriti oodatud on fotod Pirital asuvatest lasteaedadest, koolidest. Samuti talvised kaadrid Pirita rannast, tervise- ja spordiradadest, Pirita jõest ja sildadest, kelgumägedest, uisuväljakutest jne.

Fotodest paneb lasteaed kokku kodukohta tutvustava näituse ning soovib fotosid kasutada õppes. Samuti jagab lasteaed fotosid teiste linnaosa haridusasutustega.

Fotod palutakse saata hiljemalt 28. veebruariks e-aadressile piritalaoppejuht@gmail.com. Kirja panna foto autor, pildistamise aeg ja koht. Rohkem infot tallinn.ee/est/pirita-lasteaed

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.