"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Politsei- ja Piirivalveameti sündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
08. veebruar 2021
Ilja Matusihis

Möödunud nädalavahetusel registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 111 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 32 varavastastest kuritegu, sealhulgas 24 vargust. Registreeriti 10 inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada 11 inimest. Tabati 48 alkoholijoobes ning viis narkojoobes sõidukijuht.

Piiril väljastati üks sisenemiskeeld ning registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

5. veebruaril teatati politseile, et Kristiines Sõpruse puiesteel olevas elukohas tekkis ühisel alkoholitarvitamisel konflikt 35-aastase ja 45-aastase mehe vahel, mille käigus tekitati teineteisele kehavigastusi.

5. veebruaril teatati politseile, et Kesklinnas Veerenni tänaval lõi alkoholijoobes 73-aastane mees tänaval temast möödunud 36-aastast naist jalaga. Politsei pidas mehe kinni.

5. veebruaril teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Sõle tänaval tekkis ühise alkoholitarvitamise käigus konflikt 37-aastase ja talle tuttava mehe vahel, mille käigus tekitati kehavigastusi. Kiirabi toimetas 37-aastase mehe haiglasse. Juhtunu täpsemad asjaolud selguvad menetluses.

6. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval korteris lõi 58-aastast naist kahvliga talle tuttav mees. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

6. veebruaril teatati, et Lasnamäel J. Koorti tänaval korteris lõi 27-aastane mees oma elukaaslast, 23-aastast naist. Mõlemad osapooled olid alkoholijoobes. Politseinikud pidasid mehe kinni.

6. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Madala tänaval korteris ründas 47-aastane mees oma abikaasat, 37-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

6. veebruaril teatati, et Haaberstis Tanuma tänaval majas ründas 62-aastane mees oma endist abikaasat, 45-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

6. veebruaril teatati, et Haaberstis Õismäe teel korteris ründas 45-aastane mees talle tuttavat 70-aastast naist. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

6. veebruaril teatati, et Lasnamäel Loometsa tänaval korteris tekkis konflikt elukaaslaste, 37-aastase naise ja 39-aastase mehe vahel. Kiirabi toimetas viga saanud naise haiglasse, politseinikud pidasid mehe kinni.

7. veebruaril teatati peretülist Nõmme linnaosas, mille käigus läks 51-aastane mees kallale oma elukaaslasele, 45-aastasele naisele, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

7. veebruaril teatati peretülist Paldiski maanteel asuvas kortermajas, mille käigus läks 28-aastane mees kallale 22-aastasele naisele, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Kiirabi andis naisele sündmuskohal esmaabi, vägivallatsejast mees lahkus enne politseinike saabumist.

7. veebruaril teatati peretülist Põhja-Tallinnas Heina tänaval asuvas korteris, mille käigus tungis 55-aastane mees kallale 69-aastasele naisele, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

7. veebruaril teatati peretülist Põhja-Tallinnas Puhangu tänaval asuvas kortermajas, kus 39-aastane mees lõi 39-aastast naist, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Mees peeti politseinike poolt kinni.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised

6. veebruaril teatati, et Paldiskis lõi 19-aastane mees oma elukaaslast, 21-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

6. veebruaril teatati, et Laagri alevikus korteris toimus kaklus elukaaslaste, 20-aastase mehe ja 21-aastase naise vahel. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

6. veebruaril teatati, et Maardus on rünnatud alkoholijoobes 29-aastast naist. Kiirabi kontrollis naise vigastused. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Vargused

6. veebruaril teatati, et Rae vallas on sisse murtud lukustamata katlamajja ja vastastatud sealt erinevaid tööriistu. Kokku kahju 390 eurot.

6. veebruaril teatati, et Kasepere külas on sisse murtud kuuri ja autosse. Varastatud erinevaid tööriistu ja kütusekanister. Kahju kuni 800 eurot.

6. veebruaril teatati, et Maardus Vana-Narva maanteel asuvast parklast on varastatud järelhaagis.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.