"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! VAATA SAADET: Tallinna Panoraam uuris, kuidas saavad hakkama 900 kodutut linlast, kes puhastab kõnniteid ning kuidas talus 90-aastane Helmi vaktsineerimist (0)
08. veebruar 2021

"Tallinna Panoraamis" selgitas abilinnapea Kalle Klandorf, miks on Tallinnas kõnniteid, kust on lumi jäetud koristamata. Selguse saab küsimuses, kes peab tänavaid puhtana hoidma, kas eraisikud või linn? Eelmisel nädalal algas suuremates perearstikeskustes eakate vaktsineerimine. Stuudios oli vaktsineerimisest rääkimas ka Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Arkadi Popov.

KES KORISTAB LINNA KÕNNITEID LUMEST PUHTAST?

Sel aastal on meid õnnistatud tõeliselt ilusate talveilmadega, kuid paraku on paljudelt linna kõnniteedelt jäetud lumi täiesti koristamata. Kes koristab linna kõnniteed lumest puhtaks, kas linn või kinnistute eraomanikud?

KEDA KUTSUTAKSE VAKTSINEERIMA? 

Eelmisel nädalal algas suuremates Eesti ja Tallinna perearstikeskustest eakate vaktsineerimine. “Tallinna Panoraam” heitis pilgu Laagri perearstikeskusesse, kus praeguseks on esimese vaktsiinisüsti kätte saanud 180 eakat. Stuudios on Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Arkadi Popov.

KUIDAS SAAVAD TALLINNAS OMA ELUGA HAKKAMA 900 INIMEST?

Tallinnas on tänase seisuga ligi 900 koduta inimest, tänavakodutuid, sealhulgas 70 ringis. Hoolekanne on aastakümnete jooksul teinud märkimisväärse hüppe kodutute abistamisel. Tänavapildis näeb ilma koduta jäänud inimesi üha vähem, sest suurem osa neist leiab peavarju erinevates sotsiaalhoolekandeasutustes.

TALLINNA VEE SUURTEHING

Kuidas sündis tallinna vee tagasiostu suurtehing ja milliseid uusi võimalusi see linnale tulevikus kaasa toob?

MIDA ARVAVAD IDEEDE AUTORID OMA VÕIDUST ISE?

Parimad pealinlaste ettepanekud linnaruumi kujundamiseks on tänaseks välja vaadatud.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.