"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VÄÄRTUSTADES LOODUST: Tallinna kesklinnas tuleb talvine rohematk (0)
09. veebruar 2021
Mats Õun

"See matk sobib kõigile neile, kes soovivad häid emotsioone koguda ja koos sõprade või perega ilusat talveilma nautida," sõnas Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Virmalise lasteaed Tallinna kesklinnas kutsub rahvast rohematkale oma linna avastama ja keskkonda väärtustama.

“See matk sobib kõigile neile, kes soovivad häid emotsioone koguda ja koos sõprade või perega ilusat talveilma nautida. Lasteaiapere esitas üleskutse tulla rohematkale, ehkki rohelust me praegu ei näe, aga silmas on peetud keskkonna väärtustamist, mida Virmalise lasteaed oskab hoida au sees,” selgitas Haukanõmm.  

Virmalise lasteaed kuulutati eelmisel kevadel Roheliseks kooliks, sest igapäevased tegevused seal püüavad kujundada tervislikke eluviise ja õpetada lapsi ümbritsevat keskkonda väärtustama. Lasteaia direktor Kerli Stein rõhutab, et lastega keskkonna ja selle hoidmise teemade üle arutlemiseks pakub hea võimaluse ka rohematkast kogu perega osavõtt.

Kõiki matkal osalejaid kutsutakse Uue Maailma asumis üles leidma kuus kontrollpunkti. Seejuures ettetulevaid toredaid hetki palutakse jäädvustada ja saata pildid enne 22. veebruari lasteaia e-aadressile virmalise.lasteaed@gmail.com. Sihiks on koguda vabariigi aastapäeva puhul vähemalt 103 pilti. Ettevõtmist toetab Kesklinna valitsus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.