"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Fotokonkurss: tule ja jäädvusta Merekindluse muutumist Tallinna kaasaegseimaks elu- ja töökeskkonnaks (0)
11. veebruar 2021
Andres Raudjalg

"See konkurss on suurepärane võimalus nii hobi- kui profifotograafidel külastada maja, mida siiani on saanud jäädvustada kõik huvilised vaid väljaspoolt ning püüda pildile killuke ajalugu ja siiani avalikkusele nägemata kaadreid hoone muutumisest kaasaegseks elu- ja töökeskkoonnaks," ütles Patarei Merekindluse tegevjuht Urmas Sildnik.

Patarei Merekindlus ja Sony Center Eesti kutsuvad osalema fotokonkursil “Merekindlus muutuste tuules”. Konkursil osalejad on oodatud jäädvustama läbi fotosilma Patarei Merekindluse siseruume, kus on põimunud merekindluse ajalugu ja arhitektuur, kuid juba on näha ka killukesi tulevikust avarate ruumide ja suursuguste vaadete näol. 

Pildistada on võimalik vahemikus 15.02.–22.03.2021. Pildistamine tuleb eraldi kokku leppida aadressil info@merekindlus.ee.

Parimatele töödele oleme koostöös Sony Center Eestiga välja pannud 1 100 € suuruse auhinnafondi:

  • I koht 500 € Sony Center Eesti kinkekaart
  • II koht 300 € Sony Center Eesti kinkekaart
  • III koht 200 € Sony Center Eesti kinkekaart
  • Rahvalemmik 100 € Sony Center Eesti kinkekaart

Viimane võimalus fotokonkursile registreeruda on 15.03.2021 ja tehtud fotosid ootame aadressile info@merekindlus.ee kuni 26.03.2021. Kõik fotod, mis vastavad konkursi tingimustele, avalikustatakse 29.03.2021 Patarei Merekindluse facebooki lehel. Žürii valib välja 3 parimat fotot ning lisaks selgub avaliku hääletuse tulemusena ka rahva lemmik.

Võitjad kuulutame välja 05.04.2021.

Fotokonkursi tingimustega saad tutvuda aadressil merekindlus.ee/merekindlus/uudised

Patarei Merekindlus on 19. sajandi keskpaigas valminud klassitsistliku arhitektuuriga kaitserajatis, mis algselt kandis nime Kalaranna fort ja mis tänaseks kuulub Euroopa arhitektuuripärandisse. Urmas Sõõrumaale kuuluva U.S. Invest Grupi ettevõtte omandas Patarei merekindluse 2020 aasta veebruaris. 

Patarei Merekindluse uudistega ja seal toimuvate sündmustega saab kursis olla kodulehel www.merekindlus.ee.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.