"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Mupo: monstrumjääpurikate tekke vältimiseks on praegu õige aeg (0)
11. veebruar 2021
MUPO

"Kui lumi hakkab sulama, siis tekivad katuseräästaste juurde jääpurikad või lumeklombid, mis on jalakäijate ja ka majade vahetusse lähedusse pargitud autodele suureks ohuks," hoiatab munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere.

Kuna järgmisel nädalal läheb ilm soojemaks, siis soovitab mupo kõigil kinnistuomanikel, kes seda veel teinud ei ole – tellida lume eemaldus katustelt. 
 
“Kui lumi hakkab sulama, siis tekivad katuseräästaste juurde jääpurikad või lumeklombid, mis on jalakäijate ja ka majade vahetusse lähedusse pargitud autodele suureks ohuks,” hoiatab Toompere. “Kindlasti ei soovita kortermajade puhul iseseisvat lume-eemaldust, see on liialt ohtlik tegevus. Parem usaldame selles töös professionaale.”
 
“Meie piirkondlikud inspektorid on igapäevaselt väljas ja tegelevad teavitusega. Tänaseks oleme teinud veebruari algusest üle 100 teavituse ohtlike jääpurikate või katusel varitseva lume kohta. Ei taha, et korduks Ehte tänava fenomen – praegu on reageerimiseks ja samalaadse monstrumjääpurikate tekke vältimiseks  õige hetk,” ütles Toompere. 
 
Kui märgatakse katuseräästas ohtu, aga selle kohene eemaldamine ei ole võimalik,  tuleks ala piirata, mis omakorda ei vabasta kinnistu omanikku kohustusest purikad või lumi võimalikult kiiresti eemaldada. 
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.