"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Mustamäe linnaosa vanem vastab täna küsimustele telefoni teel (0)
15. veebruar 2021
Mustamäe LOV

Seoses koroonaviiruse ja sellega kaasnevate piirangutega tuleb linnaosa valitsusel kasutada mustamäelastega suhtlemiseke muid võimalusi.

Mustamäe Linnaosa Valitsus teeb kõik selleks, et ka ilma otsekontaktita oleks inimestel võimalus jõuda oma küsimuste ja probleemidega vajalike lahendusteni. Selleks ongi korraldatud täna, esmaspäeval, 15. veebruaril kell 16-18 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi kodanike vastuvõtt telefoni teel.

“Oleme olnud sunnitud piirama otsekontakte, ka kodanike vastuvõttu ning suur osa meie elust on kolinud internetti ja telefoni ning oleme pidanud õppima suhtlema, probleeme lahendama ja üksteisele toeks olema. Hiljuti olin küsimuste-vastustega otse-eetris FB kaudu ja inimeste huvi oli nii suur, et plaanitud tunniajaline küsimustele vastamine kujunes kahe ja poole tunniseks “maratoniks”. Täna jätkan mustamäelaste küsimustele vastamist, aga sedakorda telefoni teel,” rääkis Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

Küsimusi linnaosavanemale saab esitada, helistades esmaspäeval, 15. veebruaril kell 16-18 telefonile 645 7590. Ajaliste piirangute tõttu palun arvestada, et igale helistajale on tagatud kuni 10 minutit.                                                                                                                         

Ükski küsimus ei jää vastuseta ja kuulmiseni täna kell 16-18!

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.