"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Täna õhtul Kanal 11-s Neeme Raud "Siin Tallinnast": külla tulevad kuulsad nõmmekad Tanja-Mihhailova-Saar, Allar Levandi ja Mart Poom (0)
18. veebruar 2021

"Siin Tallinn" kavatseb aastaga teha ringi peale kõigile Tallinna linnaosadele. Kuulsad nõmmekad Tanja-Mihhailova-Saar, Allar Levandi, Mart Poom ja Urmas Paet kõnelevad tänases saates, mis nende kodulinnaosas võiks teisti olla. Stuudios jagab selgitusi Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

“Eelmisel aastal, Tallinna saate eelmises versioonis, vaatasime põhjalikult sisse Lasnamäele. Nüüd võtame ette Nõmme. Kuulsad nõmmekad Tanja-Mihhailova-Saar, Allar Levandi, Mart Poom ja Urmas Paet kõnelevad, mis nende kodulinnaosas võiks teisti olla, ja kui ulmeline on mõte, et Nõmme võiks lausa Tallinnast eralduda,” rääkis saatejuht Anneli Lahe. 

Stuudios arendavad teemat edasi Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis, ekspoliitik Rainer Vakra, asumiseltside juht Kadi Alatalu ja keskkonnaameti peadirektori asetäitja Leelo Pukk. 

“Seejärel – üllatus teistele tallinlastele ehk! – Nõmme looduskaitse alade rohkus. Ja talispordiparadiis, Vanakas ning tema tulevik,” lausus Lahi. 

“Kultuurirubriik on sel korral kirjanduse päralt. Sirvime äsja Loomingu Raamatukogu kuldsarjas uuesti ilmunud Jan Kausi raamatut “Tallinna kaart” ja kuulame, milliseid miniatuure ta on Nõmmest kirjutanud ning milline on tema Tallinn läbi ta loomingu,” ütles Lahi. “Lisaks arutame, et just kirjanduslikud lühivormid – miniatuurid, novellid – sobivadki hästi meie tõtakasse tänapäeva, kui suurte romaanide ettevõtmiseks sageli aega napib.” 

“Siin Tallinna” saatejuhid on Anneli Lahe ja Neeme Raud. 

Neljapäeval kl 21.30 Kanal 11.

 

 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.