"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Pirita jagab korteriühistutele tasuta pesuainet (0)
12. märts 2021

"Viiruse leviku peatamiseks ja terviseriskide vähendamiseks jagame kõigile linnaosa korteriühistutele märgpuhastuse tegemiseks desinfintseerivat pesuainet," sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks pakub Pirita linnaosa valitsus korteriühistutele tasuta desinfitseeriva toimega pesuaine kontsentraati.

“Viiruse leviku peatamiseks ja terviseriskide vähendamiseks jagame kõigile linnaosa korteriühistutele märgpuhastuse tegemiseks desinfintseerivat pesuainet. Iga ühistu saab 5 liitrit kontsentraati ühe kortermaja kohta,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

“Pesuaine on mõeldud veepesu taluvate pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Sellega saab puhastada liftinuppe, trepikäsipuid, ukselinke ja muid kontaktpindu. Toode on bakteritsiidse, viirusi inaktiveeriva ja seeni hävitava toimega,” lisas linnaosavanem.

Pesuainele palume järele tulla ühel korteriühistu esindajal – kas ühistu esimehel või juhatuse liikmel. Palume linnaosavalitsusse tulla tervena ja kohustuslik on kanda maski.

Pesuainet saab kuni märtsikuu lõpuni Pirita linnaosa valitsusest Kloostri tee 6 (E 8.15–18, T–N 8.15–17, R 8.15–16). Info e-aadressil pirita@tallinnlv.ee või tel 645 7600.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.