"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Veebruaris kogus suurima hulga televaatajaid "Eesti laul" (0)
13. märts 2021
Albert Truuväärt/Pilt on illustratiivne

Nagu igal aastal, olid ka tänavu veebruaris "Eesti laulu" poolfinaalid rahva seas vaadatuimad telesaated, samuti osutusid populaarseks kodumaine linateos "Salmonid – 25 aastat hiljem", "Kaks kanget Tansaanias" ja põnevusfilm "O2".

Tänavu veebruaris oli Elisa Elamuse järelvaatamises kõige vaadatum saade “Eesti laul”, mis toimus esimest korda ilma publiku ja pealtvaatajateta ning kus valiti välja 12 õnnelikku lugu märtsi algul toimunud finaalsaatesse, teatas telekomiettevõte Elisa. Rahva ülekaaluka enamusega valiti teist aastat järjest Eestit esindama Uku Suviste. Telesaadete seas olid populaarsed ka “Pealtnägija”, “Kaks kanget Tansaanias” ja “Kuuuurija”.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre sõnas, et muusikasaadete edu telemaastikul ei ole üllatav ja küllap näeb märtsikuu teletopi tipus “Eesti laulu” finaalsaadet.

“Kuuldavasti võivad tänavu alguse saada uue superstaari otsingud ja arvatavasti domineerivad seetõttu teise poolaasta teletoppides samuti muusikalised telesaated. Lisaks eristub selgelt televaatajate soov uue kodumaise sisu järgi ja juba kevadel jõuab Huubi Elisa ja Kanal 2 originaalsarja “Alo” teine hooaeg. Filmidest lisandub tänavu Huubi valikusse ohtralt uusi kodumaiseid linateoseid, teiste seas “Keha võitlus”, “Kratt”, ja “Vee peal”. Oma järge ootab ka sügisel kinno jõudva “Apteeker Melchiori” triloogia esimene film.”

Tele-eetris olnud filmidest oli vaadatuim Toomas Kirsi “Salmonid – 25 aastat hiljem”, mis on järg kunagisele samanimelisele telesarjale “Salmonid”. Märkimisväärselt palju silmapaare kogusid ka erinevad animafilmid nagu “Lelulugu 4”, “Zootropolis” ja “Lino”.

Elisa Huubis on möödunud kuust eksklusiivselt vaadatav kodumaine spioonipõnevik “O2”, mille tegevus viib Molotovi-Ribbentropi pakti aegsesse Eestisse – aastasse 1939. Filmis naaseb Eesti sõjaväeluure (O-2) kapten kodumaale, et uurida oma ametivenna salapärast surma. Jälgi ajades joonistub aga üha selgemalt välja Punaarmee Eesti okupeerimise plaan, milles on oma osa mängida Nõukogude sõjaväeluurel. Filmis löövad teiste seas kaasa Priit Võigemast, Elmo Nüganen, Hele Kõrve, Doris Tislar, Rein Oja ja Indrek Ojari.

Populaarsed olid Huubis ka Elisa ülipõnev originaalsari “Tulejoonel”, mille terve esimene hooaeg on nüüd täispikkuses vaatamiseks saadaval, “Kättemaksukontor” ja ettevaadatav hooaeg reisisarjast “Kaks kanget Tansaanias”.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.